Місячник шкільних бібліотек

МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

Відповідно до плану заходів у Чернянській  ЗОШ  І- ІІІ ступенів  з 03 по 28 жовтня  2016 року було проведено місячник  шкільних бібліотек.  Мета місячника  сприяла зростанню престижності читання як культурної цінності, використанню потужного виховного потенціалу української літератури, застосуванню сучасних підходів з прищеплення навичок читання, обміну досвідом між бібліотекарями щодо його популяризації, залученню нових користувачів до бібліотек.

Бібліотекарем  школи проведено ряд заходів, метою яких було виховання культури читання та інноваційні форми популярізації книги.

Для учнів 1-х класів були проведенні екскурсії до шкільної бібліотеки «Ключ від бібліотеки». Де діти з захопленням мандрували книжковим містом.

Для учнів 2-го класу  відбувся захід «Посвята в читачі», під час якого діти познайомилися з шкільною бібліотекою, ознайомилися з «Правилами поводження з книгою», та були записані в лави читачів шкільної бібліотеки.  Наприкінці заходу  юні книголюби пообіцяли бережно відноситися до книг, як до своїх, так і до бібліотечних , також вони отримали свою першу книгу, як відвідувачі бібліотеки.

Для учнів 3-4 класів було проведено бібліотечний урок «Структура книги». Учні  приймали активну участь у проведенні  вікторин, конкурсів.

З дітьми 5-х класів була проведено фотоконкурс    «Дитина та книга».

Протягом місячника проводилися бесіди щодо збереження підручників та художньої літератури.

Також протягом місяця проходила акція  «Подаруй бібліотеці книгу з власним автографом». Завдяки акції фонд бібліотеки поповнився казками для дітей..

Місячник шкільних бібліотек був змістовним та цікавим. Кожен відвідувач усвідомив, що без шкільної бібліотеки  школа існувати не може, тому що бібліотека – вісь, навколо якої обертається увесь навчально-виховний процес.